O nas

CONTINIUS S.A. zbudowała swoją pozycję na rynkach międzynarodowych oferując usługi, które nie miały dotychczas odpowiednika na rynku, łączące ze sobą doradztwo prawne, finansowe. Podejmujemy się tematów, które ze względu na swój poziom skomplikowania i międzynarodowy charakter były dotychczas prowadzone wyłącznie przez zagraniczne firmy konsultingowe. Do typowych usług, które oferujemy należy m.in. międzynarodowe planowanie finansowe i zarządzanie sytuacjami kryzysowymi. Działamy w  przypadkach takich jak min. bezprawia urzędniczego, upadłość firmy, wrogie przejęcie czy konflikt rodzinny, który rzutuje na działalność przedsiębiorstwa. 

Wśród przedsiębiorców naszymi klientami są zarówno dynamicznie wzrastające firmy, które myślą o międzynarodowym planowaniu podatkowym, jak i przedsiębiorcy szczególnie dotknięci przez kryzys, stojący w obliczu upadłości, wypowiedzenia umów kredytowych i przymusowego dochodzenia należności przez urzędy skarbowe. 

Wszystkim im jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc, która wykracza poza tradycyjnie rozumiane doradztwo prawne i w razie potrzeby obejmuje przejęcie na siebie ciężaru zarządzania całą sytuacją. 

Z uwagi na profil naszych usług pomagamy klientom w sytuacjach, których trudno byłoby od nich wymagać doświadczenia – bankructwo, rozwód, niesłuszne postawienie zarzutów karnych, bezprawne zajęcie majątku przez fiskusa, ale i również unikatowa okazja sprzedaży firmy inwestorowi, bądź przejęcia firmy konkurenta. Są to sytuacje z definicji unikatowe, w których jednak my jesteśmy w stanie służyć doświadczeniem wynikającym z dziesiątek podobnych spraw realizowanych w przeszłości.

Team CONTINIUS S.A.